main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pronksine meeskond. Alver Kivi

Pronksine meeskond. Alver Kivi

Saaremaa Võrkpalliklubi vormistas Rakveres pronksmedalid

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.04.2019
21:21

Eesti võrkpallimeistrivõistluste neljandas pronksmedali kohtumises läks Saaremaa Rakverele täiega peale ja kuigi kolmandas geimis põruti täiega, vormistati ikkagi 3:1 võit ja see tähendas tiitlikaitsjale tänavu pronksmedaleid.

“Eks me võitlesime rohkem ise enda, kui vastasega,” tõdes meeskonna kapten Siim Põlluäär. “Tahtsime selle hooajaga ühele poole saada. Ei olnud küll nii edukas, kui eelmisel aastal, aga kõik oli ikkagi pisiasjade taga.”

Erinevalt pühapäeval kodus kaotatud kohtumisest saatis peatreener Urmas Tali Rakveres algkoosseisus väljakule vigastusest paranenud Siim Põlluääre ja Mihkel Tanila, keda toetasid veel sidemängija Artis Caics, Harri Palmar, Eddie Rivera ning liberod Karli Allik ja Johan Vahter.

Saarlased alustasid hoogsalt, mäng võeti üles sooviga näidata, et kaotus oli juhus ja tegelikult on nemad parem meeskond. Avageimis mängiti kiirelt sisse eduseisud 3:0 ja 6:2 ning Caicsi blokist võit 25:19.

Teises geimis ei sujunud mäng üldse. Saaremaa jäi taha 3:6 ja 12:18 ning väljakule tulid Sam Boehm, Helar Jalg ning Lukasz Makowski. Seisult 12:20 saadi 6 punkti järjest ja Boehmi vedamisel 20:21 ning geim nii lõpuks saarlastele 26:24.

Kuigi kolmandas geimis saadi ette 2:0 ja 3:1 jätkati ebakindlalt ning peagi olid kaotusnumbrid 4:8. Väljakule tuli taas Siim Põlluäär, kuid võõrustajad jätkasid juhtimist, said eduseisu 22:13 ja vormistasid geimi 25:16.

Neljas geim sai otsustavaks 5:5 seisult said saarlased paremini minena, kui saadi ette 15:9 ja 16:10. Andris Õunpuu servidest vähendas Rakvere kaotusseisu 15:16-le. Taavi Nõmmistu servist 19:20, kuid see oli ka kõik, sest Saaremaa oli parem 25:21.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.