main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa võrkpalliklubi sai eurosarjas vastaseks taanlased

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.06.2018
15:41

Valitsev Eesti võrkpallimeister Saaremaa sai tugevuselt kolmandas eurosarjas ehk CEV Challenge Cup’il omale esimeseks vastaseks Taani klubi Gentofte. Vōidu korral on vastaseks Prantsusmaa klubi Poitiers.

“Esimese hooga ei oska vastaste kohta midagi öelda,” märkis meeskonna peatreener Urmas Tali. “Aga kindlasti võinuks minna hullemini. Selge pildi saame ikkagi siis kui hooaeg on läinud käima, sest meeskondade koosseisud ju muutuvad, seepärast on ka keeruline konkreetset hinnangut anda.”

Urmas Tali sõnul on meeskonna komplekteerimine just sellises faasis nagu ta juuni lõpus peab olema. “1. juulil saab siin mitme mehe lõplik seis selgeks ja eks me siis oma strateegiliste positsioonidega ka tegeleme,” lausus ta.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.