main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Iannis Kalmazidis ametis. Irina Mägi

Iannis Kalmazidis ametis. Irina Mägi

Saaremaa Võrkpalliklubi peatreenerina jätkab Jannis Kalmazidis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.07.2020
10:59

Tänavu jaanuaris Urmas Tali asemel peatreenerile Saaremaa Võrkpalliklubi peatreeneri postile asunud Jannis Kalmazidis jätkab ka algaval hooajal klubi eesotsas.

Meeskonna mänedžer Hannes Sepp ütles, et Kalmazidis suutis möödunud hooajal kõigest kahe ja poole kuuga meeskonda juurde tuua palju professionaalsust ja kvaliteeti. Klubi, tulevased mängijad ning fännid saavad selle üle vaid siirast rõõmu tunda.

„Otsustasin jätkata Saaremaal eeskätt minu isikliku ja klubi sarnaste ambitsioonide tõttu,“ rääkis Jannis Kalmazidis. „Ambitsioonid, unistused ja raske töö on minu jaoks väga olulised edu saavutamise koostisosad. Teiseks oli meil eelmisel perioodil väga lühike, kuid mul oli klubiga tõeliselt hea koostöö, mis kahjuks lõppes väga ootamatult. Muutusime iga nädalaga aina paremaks ja siis see lõppes liiga järsku. Meie töö jäi poolikuks, mida tahame üheskoos nüüd jätkata.“

Jannis Kalmazidise sõnul on kindlasti eesmärk viia Saaremaa Võrkpalliklubi taas Baltikumi tippu ja ka Euroopa karikavõistlustel järjest kõrgemale. „Oleme klubi, mille eesmärk on alati kõrgeim positsioon,“ lausus ta.

Peatreeneri sõnum fännidel: „Minu sõnum kõigile fännidele on see, et meie (juhatus, treenerid, mängijad ja teised meeskonna ümber olevad inimesed) anname alati endast 100% et olla võimalikult head ja seeläbi saaksime anda teile vastu häid emotsioone, mida te meile alati olete andnud. Ma soovin kõikidele fännidele head tervist ja ma juba ootame teiega kohtumist.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.