main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskonna viimane mäng Orissaares. Allan Mehik

Meeskonna viimane mäng Orissaares. Allan Mehik

Saaremaa Võrkpalliklubi peab jääma!

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
21.05.2020
10:51

Vaatamata sellele, et koroonaviirus on seadnud Saaremaa Võrkpalliklubi mönekümne rahulolematu rünnaku alla ja vörkpallureid süüdistatakse sajas maailma patus peab klubi jääma.

Saame kindlasti köik üheselt aru, et maailmas on keerulised ajad ja isegi köige suuremad prohvetid ei tea, mis saab elust suvel vöi sügisel. Me ei tea, milline saab olema meie tervislik olukord vöi seis majanduses.

Aga on fakt ja Postimehe uuringule tuginedes on Eesti suurima publikuarvuga pallimänguvöistkond Saaremaa Võrkpalliklubi, kelle kodumänge käis Kuressaare spordihoones vaatamas keskmiselt 718 inimest. See on kadedastamist väärt number, mida ihkaks köik teised Eesti pallimänguklubid.

Aga rasked ja keerulised ajad näitavad, kui sügaval on meie vörkpallirahva juured.  Klubi juhtkonnalt teemat uurides ei ole ma saanud vöimaliku jätkamise osas konkreetset vastust, kuid ka loobumist ei ole kinnitatud. Saan aru, et on keeruline, aga……..

Julgen öelda, et Saaremaa Võrkpallklubil on VASTUTUS jätkata. On vastutus nende fännide ees, kes saali tribüünid täitnud nii kodusaalis, kui teistes Eesti spordihoonetes ja lasknud saalis SAAREMAAL kölada tulistes vollelahingutes piiri taga.

Just Saaremaa Võrkpalliklubi on pannud saarlased tribüünidel ühises rütmis hingama, olgu siis tegu firmajuhi, ehitaja, talumehe, öpilase vöi muu ameti esindajaga. Saalis ei ole oma tundeid hoidnud vaka all ei 80-aastane spordihull, ega vörkpalliPISIKUST nakatunud 8-aastane poiss vöi tüdruk. Rööm vöidust on olnud ühine ja kaotusevalu südames on meie meele koos kurvaks teinud.

Just nende inimeste pärast peab klubi jätkama. Me tahame tulla tribüünidele kokku, me tahame teid trummide ja pasunatega toetada, me tahame kõik koos hüüda SAAREMAA-SAAREMAA-SAAREMAA. Üks tuline vollelahing on motivatsioon meile köigile.

Ja isiklikult vöin öelda, et kolm aastat tagasi olin motivatsiooni kriisis ja otsisin uusi väljakutseid. Korralik töö hoopis teises valdkonnas oli olemas, kui…………… Sai teatavaks, et luuakse köige körgemate eesmärkidega Saaremaa Võrkpalliklubi.

Motivatsioon jätkata spordiajakirjanikuna tuli tagasi, sain uue hingamise ja uue hoo ning tahan samas rütmis edasi panna. Usun, et tuhanded fännid ei jöua ära oodata, millal taas saali saaks, sest seal on midagi, mis on meie hinges ja meie südames. See on Saaremaa Võrkpalliklubi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.