main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond on mänguks valmis. Irina Mägi

Meeskond on mänguks valmis. Irina Mägi

Saaremaa Võrkpalliklubi ootab tihenenud konkurents

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
16.08.2019
12:56

Kuigi võrkpalli Eesti – Läti ühisliigas on tänavu mulluse 11 asemel võistlustules 9 meeskonda toob hooaeg rohkem kohtumisi ja tõotab enam tasavägiseid mänge.

Tänavu ei tee liigas kaasa Rakvere Võrkpalliklubi ja Daugavpilsi Ülikool. Kui eelmisel aastal sai iga meeskond kaheringilisel põhiturniiril 20 kohtumist, siis tänavu mängitakse kolm ringi ja 24 kohtumist. See tähendab seda, et fännid näevad põnevaid ja tasavägiseid mänge senisest oluliselt rohkem.

“Võistkondade tase läheb tihedamaks, sest tugevamad mängijad jagunevad väiksema arvu meeskondade vahel,” märkis Saaremaa Võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp, lisades, et pigem on see positiivne nii Eesti, kui Läti poolt vaadates.

“Mängud tulevad sisukamad ja võrdsemad, see on hea nii mängijatele, kui pealtvaatajatele. Parem kolm ringi tugeva vastasega, kui kaks keskpärast mängu. Kui siia lisada veel Euro- ja karikamängud, siis lõdvaks laskmise võimalusi ei tule.”

Ka Saaremaa Võrkpalliklubi peatreener Urmas Tali leiab konkurentide toimetamisi jälgides, et algaval hooajal on Eestis neli meeskonda ühesugusel tasemel, vaid TalTech kipub ansamblist veidi välja langema.

“Rakvere võistkonna loobumise järel jäi meil palju mängijaid üle ning see pani nii mõnegi klubi mõtlema kas keskenduda noorematele või hankida vanemaid ja kogenumaid mehi juurde, et võistkond oleks stabiilsem,” märkis ta.

Peatreeneri sõnul on Selver enda nägu otsima hakanud ja Tartu sai Eesti koondise sidemängija Kert Toobali näol endale väga kõva vedaja, kelle ümber on väga korralikud mängumehed. “Pärnu on hetkeseisuga nooremapoolsem, aga see ei tähenda, et nad end ei täienda ja juurde ei panusta. Neli esimest on sama ühtsed, kui eelmisel aastal esimesed kolm,” leidis saarlaste loots.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.