main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rauno Tamme rünnakul. Alver Kivi

Rauno Tamme rünnakul. Alver Kivi

Saaremaa Võrkpalliklubi mehed võtsid rannavolle tiitli

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
21.07.2019
09:29

Laupäeval Kuressaare rannas mängitud maakonna rannavolle meistrivõistluste finaalis võitsid Saaremaa Võrkpalliklubi mehed Helar Jalg ja Rauno Tamme Sander Talistu ja Karli Alliku 2:1 (21:11, 14:21, 15:13).

“Mina küll võidumõtetega ei tulnud,” rääkis oma kolmanda rannavolle tiitli võitnud Helar Jalg. “Me tulime lihtsalt mängima ja päeva nautima. Me ei teadnud, kes üldse mängima tulevad. Samas ei olnud meie finaalikoht kindlasti üllatus, aga kaotuse korral poleks ka midagi hullu olnud.”

“Pärast esimese geimi võitu mulle tundus, et tuleb kergelt,” ütles oma esimese Saaremaa meistritiitli võtnud Rauno Tamme. “Teises oli ka selline mõte, et paar punkti on vahet ja küll me järgi saame, aga ei saanud. Kolmandas oli juba loto, kes paremini minema saab, kellel on rohkem õnne.”

Mis siis lõpuks võidu vormistamisel ikkagi määravaks sai? “Keeruline öelda,” märkis Helar Jalg. “Küllaltki hea tasemega mäng oli ja ei oska välja tuua millega me neist üle olime. Oleks meistriliiga mehi rohkem olnud olnuks veel parem turniir, aga täitsa tipp-topp, noored mehed tegid head mängu ja hea vaadata, kuidas nad möllavad.”

Helar Jalg ja Rauno Tamme mängisid võistlustel esimest korda kokku. “Olen võiduga rahul, aga enda sooritusega küll mitte,” märkis Rauno Tamme. “Mis sest, et pole trenni palju teinud ja rannavollet pole üldse mänginud, aga ootasin endalt rohkem. Helar pidi seekord ära tassima.”

Pronksimängus alistasid Markkus Keel ja Johan Vahter paari Siim Rantanen – Gerdo Pool 2:0. Poolfinaalides võitsid Helar Jalg – Rauno Tamme Markkus Keel – Johan Vahteri 2:0 ja Karli Allik – Sander Talistu Gerdo Pool – Siim Rantaneni 2:0.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.