main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Punkt on teenitud. Alver Kivi

Punkt on teenitud. Alver Kivi

Saaremaa Võrkpalliklubi liigub põhiturniiri võidu suunas

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
22.02.2020
18:49

Saaremaa Võrkpalliklubi võitis kodus kindlalt 3:0 (25:18, 25:18, 25:19) Jelgava Biolarsi ning liigub voor enne lõppu kindlalt Credit24 liiga põhiturniiri võidu suunas.

“See ei olnud kindlasti perfektne mäng,” tõdes peatreener Ioannis Kalmazidis. “Biolars mängis pisut ebatavaliselt, sest neil ei olnud meeskonnas liberot ja keskblokeerijaid. Me teadsime, et me võidame ja see tegi meestele enda motiveerimise pisut keeruliseks.”

Ioannis Kalmazidis tegi Kuressaare spordihoones mängitud kohtumises palju vahetusi. Väljakul ei käinud põhimeestest vaid Reto Gieger ja Javier Jimenez. “Me mängisime oma tasemel, saime kasutada kõiki mängijaid ja meil on tulevikuks värskeid mehi,” põhjendas peatreener oma käiku.

Saaremaa resultatiivsemad olid Daniel Maciel 12 ja Helar Jalg 8 punktiga.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.