main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. Saaremaa Võrkpalliklubi

Mäng käib. Saaremaa Võrkpalliklubi

Saaremaa Võrkpalliklubi lihvis Soomes koostööd

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.09.2019
16:21

Saaremaa Võrkpalliklubi mängis nädalavahetusel Soomes Akaa Volley poolt korraldatud hooajaeelsel kontrollturniiril, kus lihviti koostööd ja tutvuti põhjanaabrite tasemega.

“Turniir täitis igati meie eesmärgi,” ütles meeskonna peatreener Urmas Tali. “Otsisime pärast raskeid füüsilise ettevalmistuse treeninguid kontakti palliga ja tutvusime soomlaste tasemega, sest kaugel see Eesti-Soome ühine liiga enam on.”

Turniiri esimeses mängus võideti 3:0 (16; 17; 21) Lempo Volley Javier Jimenez tõi 9 ja Henri Treial 8 punkti, teises kaotati Loimaa Hurrikaanile 1:2 (19; -19; -21) Helar Jalg tõi 11, Jimenez 10 ja Daniel Maciel 9 punkti ning viimases kohtumises tunnistati Vantaa Ducksi 2:1 (-24; -20; 23) paremust. Urmas Tali andis mänguaega kõigile meestele, kuid ei öelnud, kas keegi üllatas positiivselt või siis paistis silma negatiivsega.

“See polnud meie jaoks hinnangute koht, kuidas keegi suudab mängida,” lausus peatreener. “Teeme nüüd jälle vastavalt plaanidele kõva treeningnädala. Püüame rohkem palli taguda, et selle pallitunnetuse ka kätte saaks.”

20.-22. septembril mängib Saaremaa Võrkpalliklubi turniiril Tartus.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.