main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa Võrkpalliklubi kohtub Eurosarjas Israeli meeskonnaga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
26.06.2019
18:44

Võrkpalli CEV Challenge Cupil pääses Saaremaa Võrkpalliklubi otse põhiturniirile, kus kohtub Iisraeli klubi Saba Hapoeliga.

Mänedžer Hannes Sepp ütles, et tegemist on väga tugeva vastasega, kes eelmisel aastal alistas kodus meile juba tuttava Poitiersi 3:0 ja kaotas võõrsil kuldse geimiga. “Eks alati oleks kodus teist mängu parem mängida, aga midagi pole teha nende reiting on meie omast kõrgem ja peame ennast veel tõestama,” lausus ta.

Samas ei saa sõit Israeli olema logistiliselt kerge ettevõtmine. “Ma pole detailidesse veel laskunud, aga minna tuleb,” ütles Hannes Sepp. “Eelistusi mul vastaste hulgas ei olnud ja peamine, et kohe kõige teravamad tipud vastu ei tuleks,” märkis mänedžer.

Esimene omavaheline mäng peetakse vahemikus 10.-12. detsember kodus, korduskohtumine toimub nädal aega hiljem võõrsil. Paari võitja läheb 16 parema seas vastamisi hispaanlaste Almeiraga või austerlaste Graziga.

Hannes Sepp ütles, et kui õnnestub esimesest ringist edasi saada, siis teadmata koosseise, kuid tuginedes varasematele saavutustele on tema hinnangul selles paaris favoriidiks Almeira.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.