main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Beau Graham servimas. Allan Mehik

Beau Graham servimas. Allan Mehik

Saaremaa Võrkpalliklubi karikafinaalis ilma Grahamita

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.12.2019
04:47

Pühapäeval selgub Saku Suurhallis toimuval suurel võrkpallipeol Aadu Luukase karikavõistluste võitja, kus tiitlikaitsja Saaremaa Võrkpalliklubi läheb Bigbank Tartu vastu ilma ühe oma liidri Beau James Grahamita.

Saaremaa Võrkpalliklubi viimastes kohtumistes head ja resultatiivset mängu näidanud temporündaja Beau Graham osaleb Austraalia koondisega olümpiamängude valikturniiril ja oma koduklubi hooaja esimeses finaalis seekord aidata ei saa.

Bigbank Credit24 Meistriliigas on Saaremaa oma oponenti võitnud 3:2 ja 3:1. Tartu meeskonna peatreener Andrei Ojametsa hinnangul on seekord oodata hoopis teistsugust mängu.

“Meil pole põhjust Saaremaad minna mütsiga lööma ega ka ülemäära karta, aga ootame seda kohtumist põnevusega,” sõnas Ojamets volley.ee-le. “Viimases liigamängus sai otsustavaks meie rünnakuvigade suur arv. Aga nüüd on uus olukord ja uus mäng, lisaks on Saaremaa temporündaja Graham Austraalia koondise juures OM-kvalifikatsioonimängudeks valmistumas ja seetõttu tuleb veidi teistsugune mäng.”

Saaremaa näol on tegu tiitlikaitsjaga, eelmisel aastal saadi finaalis 3:2 jagu Pärnu Võrkpalliklubist. Ka sellele eelneval aastal krooniti Saaremaa karikavõitjaks – finaalivastaseks oli toona just Tartu meeskond ja seegi finaal lõppes tulemusega 3:2.

Saaremaa meeskonna peatreener Urmas Tali rääkis finaali eel, et eelnevad omavahelised mõõduvõtud või varasemad tiitlid enam midagi ei tähenda. “Need kohtumised olid väga erinevatel hooaja hetkedel nii koosseisude kui muus mõttes ja hetkel enam midagi ei tähenda. Karikafinaalis määrab kõik üks mäng ja hetkel parem meeskond võidab. Meil on varasemate tiitlitega võrreldes uus meeskond ja uus olukord ja nii seda võtamegi, mingit ärevust endal veel sees pole, see tuleb ilmselt alles pühapäeval,” sõnas peatreener.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.