main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Toivo Alt koos Ivar Altiga mängule kaasa elamas. Saaremaa Võrkpalliklubi

Toivo Alt koos Ivar Altiga mängule kaasa elamas. Saaremaa Võrkpalliklubi

Saaremaa Võrkpalliklubi juht Ivar Alt: mina julgen võrkpallisärgi selga panna

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
06.07.2020
11:38

Saaremaa Võrkpalliklubi presidendi Toivo Aldi ajutise kõrvale astumise tõttu klubi vedamise enda peale võtnud Ivar Alt jätkab enesekindlalt ja ei karda võrkpallisärgiga kodusaarel ringi käia.

Kuigi Saaremaa Võrkpalliklubi tabas pärast kodus mängitud eurosarja kohtumisi Milano meeskonnaga levima hakanud koroona viirusega grupi saarlaste vastuseis ja rünnakud sotsiaalmeedias Ivar Alt siin probleemi ei näe.

„Otsus jätkata ei tulnud raskelt,“ märkis Ivar Alt. „Meil ei olnud võimalik teistsugust otsust teha, seda pidime vaatama otsa Hannesele (Sepp) ja fännidele. Oleme sellele võrkpalliklubile oma hinge andnud.“

Vaatamata sellele, et Covid-19 tabas ka Ivar Alti ja ta oli kaheksa päeva Tallinnas kunstlikul hingamisel valitseb teda sisemine rahulolu, sest võrkpalli arendamisega tehakse õiget asja. „Meil kõigil on võrkpalliteemal ühine arusaam,“ lisas ta.

Möödunud periood oli keeruline kõigile ja mõjutas ka klubi presidenti Toivo Alti. Sellega seonduvalt astub Toivo Alt isiklikel põhjustel aktiivsest klubitööst ajutiselt eemale, mis ei tähenda, et ta klubiga seotuks ei jää ka praegusel perioodil.

Klubi presidendi rolli täidab Toivo Alti naasmiseni tema sugulane Ivar Alt ja mis veelgi olulisem, ta tagab juba sõlmitud toetuslepingute alusel ka klubile piisava eelarve, et klubi saaks seatud eesmärke täita.

„Klubis muutusi ei tule ja jätkame samamoodi,“ rääkis Ivar Alt. „Muidugi me ei tea praegu kui palju inimesi saali tuleb. Võib-olla Toivo, mina, Hannes ja ajakirjanik. Aga olen kokkuvõttes ikkagi optimist, sest emotsioon, mida me tribüünidel saame on meid kõiki haaranud.“

Ivar Alt on sündinud Kingissepa linnas, õppis Mustaja koolis, lõpetas merekooli ja töötas kümmekond aastat Eesti Merelaevanduses. Neli aastat tagasi kolis ta koos abikaasa Kädiga Mustjalga ja valiti kohaliku rahva poolt külavanemaks. Poeg Aleksander-Eduard lõpetas Mustaja koolis 1. klassi.

Küsimusele, millega Ivar Alt praegu tegeleb vastas ta: „Siin on abiks sõber google ja kõik saavad järgi vaadata.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.