main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Fännid tribüünidel omasid toetamas. Irina Mägi

Fännid tribüünidel omasid toetamas. Irina Mägi

Saaremaa Võrkpalliklubi fännid alustavad ka ise treeningutega

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.09.2019
14:17

Oktoobris, kui algab võrkpallihooaeg soovivad ka Saaremaa Võrkpalliklubi fännid ennast rohkem liigutama hakata ja selleks on plaanis käivitada regulaarsed treeningud.

“Kaks aasta oleme sellist plaani pidanud, sest lisaks väljaku ääres kaasaelamisele annab treening võimaluse ise kogeda, mis moodi see mäng käib,” rääkis fänniliikumist vedav Triin Sepp, lisades, et alustatakse sisuliselt nullist ning olenemata soost ja vanusest on kõik asjast huvitatud inimesed oodatud.

Triin Sepa sõnul on soovijaid jagunud ja esialgu on oma soovi avaldanud paarkümmend inimest. Tasapisi otsitakse endale ka treenerit ja läbirääkimised käivad erinevate kandidaatidega. “Keegi peaks meid ikkagi juhendama ja seda kampa koos hoidma,” märkis Sepp.

“Kindlasti võiks harjutamise tulemusena tekkida ka sportlikud eesmärgid ja miks ei võiks olla võrkpallifännidele oma liiga. Oleks ju huvitav mängida näiteks Tartu või Pärnu toetajatega, see oleks kindlasti lõbus ettevõtmine.”

Fännide võrkpallitreeningud hakkavad toimuma nädala sees ja pärast tööpäeva. Lisaks pallitreeningutele annab üldfüüsilisi trenne Marit Berenson Spordikomiteest.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.