main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa Võrkpalliklubi eurosarja mängu publikuhuvi on rekordiliselt suur – kas kõik soovijad mahuvad saali?

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
21.02.2020
12:33

Saaremaa Võrkpalliklubi on teinud juba võrkpalliajalugu ja neljandat korda Eesti klubide ajaloos jõudnud eurosarjas veerandfinaali!

Klubi vastaseks CEV Challenge Cup-i veerandfinaalis on 4. märtsil aga tõeline maailma tippklubi Allianz Powervolley MILANO. Selline klubi tõenäoliselt suuremat tutvustamist ei vaja. Itaalia liigat peetakse täna maailma üheks kõige tugevamaks liigaks ning Milano meeskond hoiab seal hetkel 5. positsiooni.

Muuseas alistati mõned kuud tagasi ka Rober Tähe koduklubi Sir Safety Conad Perugia, mida peetakse hetkel maailma kõige tugevamaks klubiks.

Nende kõige nimekamaks meheks (neid on seal muidugi veel ja veel) on Hollandi koondise diagonaalründajast liider Nimir Abdel-Aziz, kes möödunud suvel mitmel korral ka Eesti rahvuskoondise põlvili surus.

Loodame kõik soovijad saali mahutada ja selle tarvis paigaldatakse seekord eraldi 1-2 lisatribüüni ja loodakse saali kuni 1800 istekohta. Loomulikult ei puudu saalist meeleolukas valgusshow ja palju muud põnevat.

Kaugemalt tulijatel soovitatakse kindlasti piletid osta eelmüügist, et olla kindel sissepääsus. Pileteid saab osta ka kohapealt ning uksed avatakse 1,5 h enne mängu algust.

Tänasest avati ka piletikeskus.ee lehel mängupiletite eelmüük.

https://piletikeskus.ee/et/event/saaremaa-vorkpalliklubi-kodumangud/102?fbclid=IwAR3-FRgPDPUKjibMocUIJhm7JnBjgQk647iVvjhXaIn35wM4us8SHMjcfTk

Samuti on klubi mõelnud ka fännidele Tallinnast, kes sooviks lihtsa vaevaga Kuressaarde saada. Selle tarvis on eraldi bussipakett, mida soetades viiakse soovijad bussiga Tallinna kesklinnast otse Kuressaare Spordikeskusesse ja tuuakse peale mängu Tallinna tagasi. Paketi maksumus koos mängupiletiga on vaid 27.- € Ka seda paketti saab osta piletikeskus.ee lehelt.

Järgmisel nädalal peab Saaremaa Võrkpalliklubi paari esimese veerandfinaalkohtumise Milanos ja seda 26. veebruaril kell 21 Eesti aja järgi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.