main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa Võrkpalliklubi abitreenerina jätkab Märt Pajusalu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
09.07.2020
11:10

Saaremaa Võrkpalliklubi annab pressiteates teada, et võistkonna abitreenerina jätkab Märt Pajusalu, kes on klubis töötanud selle loomisest saadik.

Millega tegelesid vahepealse pausi ajal?

Suur rõhk on läinud tööalaste oskuste täiendamisele ja arendamisele. Interneti teel oli võimalus osa saada võrkpalli puudutavatest vestlusringidest ja loengutest, kus oma valdkonna tegijad üle maailma jagasid enda vaateid ja mõtteid. Põnev aeg oli kindlasti võistkonna komplekteerimine koos Jannise ja Hannesega. Võin öelda, et olen parajalt elevil ja ootusärev, vaadates meie uue hooaja koosseisu. Olen ka palju aega veetnud oma lähedastega. Pärnus on jõgi, meri ning imelised rabalaukad ja vaatamata muutlikule ilmale oleme üritanud ujumas käia nii palju kui võimalik. Tahaks talvel Kuressaare titeranna jääaugus ka käe valgeks saada!

Kuidas vaatad tagasi nendele kolmele hooajale?

Iga hooaeg on omamoodi eriline olnud. Võib öelda, et olen koos Saaremaa Võrkpalliklubiga ühes taktis hinganud ja omamoodi kasvanud esimesest päevast peale. Esimesel hooajal pisut noorema ja rohelisemana arvasin, et tean võrkpallist nii mõndagi. Jalaga löödi uks lahti – kolm tiitlit.

Teine hooaeg algas samas taktis, kuid hooaja lõppedes oli rohkem küsimusi kui vastuseid. Eks sellised hetked panevad rohkem pingutama, soov ja tahe areneda kasvab.

Kolmas hooaeg lõppes hetkel, kus mängisime minu arvates klubi lühikese ajaloo parimat võrkpalli. Kahju, aga seda põnevam on vaadata, kui kaugele me uuel hooajal purjetame.

Millised on sinu ootus uuele hooajale vastu minnes?

Saaremaa Võrkpalliklubi viimane tiitel võideti 2018. aastal. Mängijad, treenerid ja teised klubiga seotud inimesed annavad endast kõik, et taas üheskoos poodiumi kõige kõrgemale astmele astuda. Usun, et moodustame koos meie suurepäraste fännidega mõnusa ja ühtse löögirusika, millega uuel hooajal kõige kõrgemate kohtade eest võidelda.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.