main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Fännid ja päevakangelane. Erakogu

Fännid ja päevakangelane. Erakogu

Saaremaa vollefännid andsid Karli Allikule Saksamaal lisajõudu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.02.2018
17:27

Fännid käisid võrkpallur Karli Allikul Saksamaal külas ja toetasid tema meeskonda Düren Powervolleys liigakohtumises Alpen Volleys vastu, mille saarlase klubi pidi kahjuks 2:3 kaotama.

Karli Allikul käisid külas isa Riivo Allik, Mihkel Tarvis, Toomas Vara, Tanel Peeters, Andres Sall ja Margus Pundi. “Korra peab ju poja mängu kohapeal vaatamas käima, sõbrad on ka võrkpallifännid ja ikka vaatavad läbi neti Karli mängu,” rääkis Riivo Allik.

“Emotsioonid on vägevad. Meeskond oli 0:2 taga, aga mehed tulid tuhast välja, 0:3 oleks olnud nutune. Poiss vedas väga hästi välja. Kartsime, et äkki võtab tal põlve värisema, aga tundub, et andsime lisamotivatsiooni.”

Mängu alustas Karli Allik põhikoosseisus ja mängis lõpuni. Ta panustas meeskonna kontosse 17 punkti ja sai ka kaotaja meeskonna MVP medali. Karli Allik ütles, et tunne oli super, sest saarlastest fännid andsid talle juurde kõvasti lisaenergiat.

“Tavaliselt on igal mängul saal enam vähem täis, kuskil 1500 inimest on vähemalt,” rääkis Allik. “Saarlased paistsid hästi silma, paljud Düreni fännid ja mängijad mainisid minulegi, et sinu kodukandi mehed olid väga emotsionaalsed väljaku kõrval ning andsid nii mõndagi mängijatele ja eriti mulle juurde.”

Karli Alliku sõnul tuleb talle kindlasti siis perekonnast keegi veel külla, kui play offid algavad. “Kindlasti ka minu tüdruksõber,” märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.