main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond on teeninud punkti. Irina Mägi

Meeskond on teeninud punkti. Irina Mägi

Saaremaa võitis poolfinaali avavaatuse

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
21.11.2019
22:03

Võrkpalli Aadu Luukase karikavõistluste esimeses poolfinaalis võitis Saaremaa Võrkpalliklubi Selver Tallinna 3:1 ja korduskohtumises piisab finaalipääsuks kahe geimi võidust.

“Lihtsamat pole seal midagi,” ütles peatreener Urmas Tali 27. novembril mängitavat korduskohtumist kommenteerides. “Minnakse ikka mängu võidu peale, mitte ei mängita mingitele punktidele. See on õhkõrn edu ning on vaja head keskendumist ja konkreetset olukordade lahendamist.”

Kuressaare spordihoones võitis Saaremaa kaks esimest geimi 25:23 ja 25:21, kuid andis kolmandas 25:22 võidu Selverile. Viimane otsustav geim kuulus aga jälle võõrustajatele tulemustega 25:20.

“Me tegime lõppkokkuvõttes vähem vigu,” tõdes Urmas Tali. “Kvaliteedimärk ei olnud kummalgi pool nii hea, et sellega võiksid mõlemad pooled rahul olla. Meil oli võib-olla otsustavatel momentidel õnnestumisi rohkem ja võib-olla saime nende rünnakuliidritega paremini hakkama.”

Vigastatud Daniel Macieli asemel mängis diagonaalründaja positsioonil kogu kohtumise resultatiivselt Markus Uuskari. “Markus sai hästi hakkama, tal oli raske tulla sellises mängus ja võtta vastutus.”

Kui kahes esimeses geimis võis meeskonna vastuvõtuga rahul jääda, siis kahes viimases oli kohati tõsiseid probleeme. “Saab alati paremini,” märkis Urmas Tali. “Esimeses kahes geimis mängisime nii hästi, et saime erinevatest kohtadest edukalt rünnata. Edasi läks sidemängijal keerulisemaks kõiki mängijaid väljaku peal üles leida ja tegime sellega nende elu lihtsamaks.”

Peatreeneri hinnangul pani ka vastane ka servil juurde. “Tavaliselt nad suudavad kaks geimi lüüa, aga seekord alustasid alles kolmandas ja olid lõpus selles elemendis tugevamad,” leidis Tali.

Pühapäeval seisab teisel kohal oleval Saaremaa Võrkpalliklubil ees võõrsil kohtumine liidripositsioonil oleva BIGBANK Tartuga. “Nende vastu peame kindlasti kvaliteeti paremaks saama, sest tartlastel on viimased mängud väga hästi välja tulnud ja sellise mänguga oleks meil keeruline,” lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.