main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Töö tehti korralikult ära. Alver Kivi

Töö tehti korralikult ära. Alver Kivi

Saaremaa VK alustas veerandfinaale võidukalt

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.02.2020
19:05

Võrkpalli Credit24 Meistriliiga veerandfinaalide avakohtumises võitis Saaremaa Võrkpalliklubi võõrsil Jelgava Biolarsi 3:0 (25:19, 25:16, 25:17).

Kui Kuressaares mängitud põhiturniiri viimases kohtumises Biolarsiga andis peatreener Iannis Kalmazidis mänguaega pea kogu koosseisule, siis seekord said punkti kirja kõik mehed peale liberote.

“Nagu arvata oli meil suuri probleeme ei olnud,” tõdes Kalmazidis, lisades, et meeskond tegi oma tööd hästi ja kõik mehed tõid punkte. “Muidugi oleks soovinud enne euromänge saada kohtumised kõrgel tasemel, et paremini valmistuda, aga kahjuks seda ei saanud. Kui tahad kõrgel tasemel mängida on vaja konkurentsi. Almeriaga kohtumistes me seda saime.”

Saaremaa resultatiivsemad olid Beau Graham 10 ja Javier Jimenez 9 punktiga. Korduskohtumine mängitakse 7. märtsil Orissaare spordihoones.

“Muidugi püüame anda jälle oma parima,” märkis Ioannis Kalmazidis. “See on Saaremaa inimestele ja Orissaare rahvale hea võimalus meid mängimas näha. Aga muidugi mängime jälle võidu nimel.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.