main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Priit Suluste mänguhoos. Alver Kivi

Priit Suluste mänguhoos. Alver Kivi

Saaremaa Tenniseklubi krooniti Eesti klubide karikavõitjaks

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
18.08.2019
20:03

17.-18. augustil Kadrioru Tennisekeskuses mängitud Eesti tenniseklubide karikavõistlustel krooniti Meeste E-liigas võitjaks Saaremaa Tenniseklubi.

“Õnnestus,” märkis Rauno Gull. “E-liiga võit on võit, mida me pole varem saavutanud, oleme olnud teine ja kolmas, kuid sellise tulemuseni pole küündinud. Meie jaoks oli eesmärk jääda püsima, et saada kolmas koht, seepärast on see ikka supertulemus.”

Rauno Gulli hinnangul oli turniiril väga korralik tase, sest kohal oli palju tegijaid mehi. Pärast poolfinaalis MK Tenniseklubi I alistamist tuli finaalis minna kokku Tähtvere I-ga. “Finaalis tõi võidu kindlasti see, et saime sättida oma mehed õigesse järjekorda,” rääkis Rauno Gull. “Kuna minul, Sulustel ja Kilumetsal pole reitingupunkte, siis saime jälgida mis lauda keegi läheb. Sulustelt ja Ivanovilt ootasime muidugi võitu.”

Ükskimängude järel oli seis 2:2 ja nii sai otsustavaks paarismäng, mis oli ülihuvitav. Rauno Gull ja Vladimir Ivanov olid vastamisi paariga Sami Huurinainen – Leevi Säätelä. “Ivanov mängis oma välja, mina andsin oma panuse,” lausus Rauno Gull pärast 7:6(4), 6:4 võitu.

“Tähtsatel hetkedel tundus, et soomlastel oli surve peal, sest nad on profid ja klubi ootas neilt ainult kulda. Meie mängsime seti lõpud okeilt, nemad väristasid kätt ja läks niipidi. vägev võit.”

Poolfinaalis võitis Saaremaa Tenniseklubi MK Tenniseklubi I 3:2.

Vladimir Ivanov – Martin Randpere 6:4, 7:5

Priit Suluste – Marten Murrand 4:6, 4:6

Rauno Gull – Taavi Annus 6:3, 6:1

Loobumisvõit Martin Karisele

Rauno Gull – Vladimir Ivanov vs Marten Murrand – Martin Randpere 3:6, 7:6(3), 10:6

Finaalis võitis Saaremaa Tenniseklubi Tähtvere I 3:2

Vladimir Ivanov – Sami Huurinainen 6:4, 6:3

Rauno Gull – Leevi Säätelä 0:6, katkestas

Kert Kilumets – Morten Ritslaid 1:6, 2:6

Priit Suluste – Madis Sprenk 7:6(2), 6:4

Rauno Gull – Vladimir Ivanov vs Sami Huurinainen – Leevi Säätelä 7:6(4), 6:4

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.