main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Priit Suluste mänguhoos. Alver Kivi

Priit Suluste mänguhoos. Alver Kivi

Saaremaa Tenniseklubi jätkab Eliitliigas

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
21.08.2018
12:16

Nädalavahetusel mängitud Eesti klubide karikavõistluste Eliitliigas sai Saaremaa tenniseklubi meeskond teise koha ja jätkab kõrgemas seltskonnas.

“Kindlasti oli see meie jaoks miinimum, aga eesmärk oli sel aastal ära võita ja see oli igati reaalne,” rääkis meeskonna kogenuim Rauno Gull. “Paraku ei saanud finaalis mängida meie esinumber Vladimir Ivanov, kes pidi lendama Moskvasse turniirile ja temata meil võimalusi polnud.”

Saaremaa TK võitis poolfinaalis MK Tenniseklubi I 5:0. Vladimir Ivanov – Alan Braschinsky 6:3, 6:2. Priit Suluste – Kristofer Sven Kliimand 6:1, 6:4 ja Ivar Indrek Himmist – Taavi Annus 7:5, 3:0 (katkestas).

Finaalis kaotas Saaremaa TK Tähtvere TK I-le 0:5. Morten Ristlaid – Priit Suluste 6:1, 6:1, Madis Sprenk – Ivar Indrek Himmist 2:6, 7:6 (1), 6:4 ja Markus Kerner – Rauno Gull 2:0 (katkestas). “Ivanovi puudumisel nihkusid meie kohad astmevõrra ülespoole, aga teha polnud midagi. Kui jäime 0:3 taha oli asi tehtud. Ise mängisin kaks setti, sest reeglite järgi tuli vähemalt punkt ära mängida, et mitte disklaffi saada,” selgitas Rauno Gull.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.