main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa palkas sidemängijaks šveitslase

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
20.06.2019
09:29

Saaremaa Võrkpalliklubi palkas uue hooaja üheks sidemängijaks 28 aastase ja 195 cm pikkuse  Šveitsi koondislase Reto Gigeri.

Eelmisel hooajal mängis Reto Gieger Poola PlusLiga-s Cerrad Czarni Radomi meeskonnas, kellega saavutati tugev viies koht maailma ühes tugevaimas liigas. Eelnevatel hooaegadel on ta mänginud Šveitsi paremates meeskondades.

“Loodame selle käiguga parandada sidemängijate osakonna tööd veelgi võrreldes viimase kahe hooajaga, kus meil see positsioon oli tegelikult vägagi hästi kaetud,” rääkis klubi mänedžer Hannes Sepp.

“Oleme ka saanud väga positiivset tagasisidet mängumehe kohta nii Rainer Vassiljevilt, kui Kristo Kollolt, kes Reto tegemistega on lähemalt kokku puutunud.”

Reto Gieger ütles, et enne liitumist kuulis ta oma Eesti sõpradelt Saaremaa Võrkpalliklubi väga palju positiivset. “Mulle meeldib selle klubi väga soe ja mõnus atmosfäär ning ma olen kindel, et suudame selle meeskonnaga näidata väga ilusat mängu,” märkis ta.

“Ma ei ole varem jälginud meeskondasid selles liigas väga täpselt, kuid ma mäletan, kui me mängisime Tallinnas Eesti koondise vastu. See toetus fännidelt ja võrkpalli populaarsus selles riigis avaldas mulle väga sügavat muljet.”

Reto Gieger lisas, et loomulikult soovib ta võita tiitleid. “Eks ma näen, kui realistlik eesmärk see on, kui olen näinud teisi võistkondasid selles liigas. Eurosarjas võtaks mäng mängu haaval ja prooviks jõuda nii kaugele kui võimalik,” selgitas sidemängija.

“Mulle meeldib mängida kiiret mängu ja ma ei jaga alati väga standardseid tõsteid. Minu serv on mitmekülgne ja minu tugevuseks on kindlasti ka blokk. Suurim potentsiaal on mul areneda veel edasi võib-olla kaitsemängus.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.