main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiste ja meeste võitjad Karola Soe ning Ilkka Jokinen. Saare Golf

Naiste ja meeste võitjad Karola Soe ning Ilkka Jokinen. Saare Golf

Saaremaa Openil olid tulised heitlused

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
07.09.2016
08:29

Nädalavahetuse vihmas ja päikeses selgusid Saaremaa Open 2016 parimad golfarid.

Naiste võidu (HCP +8…26.4) jättis tulises heitluses Saaremaale Karola Soe, mängides play-offis üle Anneli Eskeni (EGCC klubi) ja edestades kolmandaks tulnud Katre Kõvaskit (EGCC klubi).

Meeste võit (klassis HCP +8…18.4) viidi aga sel korral Soome Porisse Ilkka Jokineni poolt, teiseks tuli Jüri Tiitus (Saaremaa GK) ja kolmandaks Saaremaa Golfiklubi kapten Ahti Niitsoo.

Võistlusklassis HCP 18.5 … 54 tegi tubli alguse Wilson toob sõbrad rajale võistluselt golfipalli lendu saanud ja üks värskemaid Saaremaa Golfiklubi liikmeid Hindrek Jõeleht, edestades teiseks tulnud Andreas Laanet (Saaremaa GK) ja Reimo Rihkrandi.

Naiste arvestuses (HCP 26.5… 54) võidutsesid Saaremaa Golfiklubi mängijad, Piret Ustal, Ülle Ehrpais ja Tiiu Jõgi.

Sel nädalavahetusel ootavad ees võitluslikud mängud Eesti klubide vahelistel meistrivõistlusel Niitvälja golfiväljakul, kus Saaremaa Golfiklubi saab oma kapteni Ahti Niitsoo eestvedamisel olema esindatud kõigis võistlusklassides.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.