main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa naiskond tõi 53 aasta järel taas medali kodusaarele

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
27.04.2019
22:31

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste kolmandas pronksmedali kohtumises alistas Saaremaa võõrsil kindlalt 3:0 (14, 7, 8) Famila/Võru SK ja tõi sellega pärast 1966. aastat taas meistrivõistluste medali kodusaarele.

Võitjate tulemuslikem oli Kaisa Õunpuu 10 punktiga (+6), Erle Püvi ja Reelika Raap lisasid 8 punkti (+6 ja +5).  Eesti meistrivõistluste sümboolne koosseis nägi välja järgnev: nurgaründajad Kaisa Õunpuu (Saaremaa) ja Ingrid Kiisk (Tartu Ülikool/Bigbank), temporündajad Mari Arak (Tartu Ülikool/Bigbank) ja Heleene Hollas (TalTech/Tradehouse), libero Kristi Nõlvak (TalTech/Tradehouse), sidemängija Liis Noormets (Tartu Ülikool/Bigbank) ja diagonaalründaja Jade Šadeiko (Tartu Ülikool/Bigbank).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.