main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiskond on mänguks valmis. Allan Mehik

Naiskond on mänguks valmis. Allan Mehik

Saaremaa naiskond on pronksist ühe võidu kaugusel

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
21.04.2019
16:01

Kolme võiduni mängitava Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste pronksiseeria teises kohtumises alistas Saaremaa kodus teist korda Familia/Võru VK ja juhib nüüd 2:0.
Kuressaare spordihoones mängitud kohtumises lõppesid geimid 25:13, 16:25, 25:12 ja 25:19. Kaisa Õunpuu tõi 15, Erle Püvi 13 ja Raili Sepp 9 punkti. Korduskohtumine mängitakse 27. aprillil Võrus.
Peatreener Peeter Vahtra ütles, et kui üldiselt saadi normaalselt hakkama, siis teine geim kaotati kehva vastuvõtu tõttu. “Tahaks normaalsemat üldmängu, kuigi lõime ka ise head servi,” lausus ta. “Olen viimase mängu eel siiski veel ettevaatlik, sest niikaua kui pole mängitud viimane punkt on kõik võimalik. Tahaks korralikult asja ära teha.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.