main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Miina Kallas lõi neli väravat. Alver Kivi

Miina Kallas lõi neli väravat. Alver Kivi

Saaremaa naiskond hiidlastele sõnaõigust ei andnud

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
27.06.2014
23:32

Salme staadionil esimest korda mängitud jalgpallimaavõistluse Hiiumaa ja Saaremaa naiskondade vahel võitsid võõrustajad 7:0.

Saarlased asusid kohtumist juba 7. minutiks 2:0 juhtima ja edaspidi vaid suurendati oma edu. Kui skoori avas Annemai Alas, siis neli tabamust kanti Miina Kallase arvele, kaks lõid hiidlased oma väravasse ise.

Saaremaa naiskonna liider, FC Flora ja Eesti koondise mängija Miina Kallas märkis, et võit on tähtis, sest esimene märk on maha pandud. „Ülekaal oli suur ja oleks võinud ka suurem olla, kui mõni ründaja oleks oma võimalused ära löönud,“ lausus ta. „Tuli välja see, et meie tüdrukud mängivad liigas, aga hiidlased seda ei tee. Aga arvan, et kui hiidlased trenni teevad läheb ka nende mäng paremaks.“

Hiiumaa mängiv treener Jaanika Küttim oli vaatamata suurele kaotusele mänguga rahul. „Meie esitus oli väga hea ja 0:7 ei ole mingi katastroof,“ rääkis ta.

„Miina tegi ju enamuse tööd ära. Kui teda poleks olnud, oleks meil võib olla seis olnud ka väiksem. Väravavaht oli meil üldse esimest korda väravas, muidu harrastab ta teist spordiala. Kogu naiskond mängis esimest korda suurel platsil, üks kaitsemängija mängis alles esimest korda jalgpalli. Meil oli tähtis naiskond kokku saada.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.