main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarlannad on Võru naistele bloki ette ehitanud. Alver Kivi

Saarlannad on Võru naistele bloki ette ehitanud. Alver Kivi

Saaremaa naiskond asus Võru vastu pronksiseeriat juhtima

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
20.04.2019
20:26

Kolme võiduni peetava naiste Eesti võrkpallimeistrivõistluste pronksiseeria avakohtumises võitis Saaremaa kodus Famila/Võru Võrkpalliklubi 3:0 ja tahab pühapäeval korduskohtumises oma eduseisu suurendada.

Saaremaa naiskonna peatreener Peeter Vahtra ütles, et ega see naiskonna poolt hea mäng ei olnud. “Palju lubamatuid vigu tuli sisse ja kordusmängus on vaja neid kindlasti vältida,” märkis ta.

Saaremaa alustas Kuressaare spordihoones kohtumist kindlalt ja avageim võideti 25:16. Järgmises geimis saadi 12:6 edu ja tundus, et kõik on kontrolli all. 24:17 eduseisus lasti aga vastasel saada koguni kuus punkti järjest. Alles seitsmenda geimpalliga vormistati 25:23 võit. Kolmandas geimis said külalised küll 10:6 edu, kuid lõpuks panid saarlannad oma 25:22 paremuse maksma.

“Servi vastuvõtuga ei jää ma üldse rahule ja teisi selliseid vigu tuli sisse, mida me tavaliselt ei tee. Loodan, et homme suudame neid kõiki vältida ja teha parema mängu,” rääkis Peeter Vahtra.

Rünnakul 70-protsendilise efektiivsusega (23-st 16) pidurdamatu olnud Kaisa Õunpuu tõi võitjatele 21, nelja blokipunktiga säranud Kätriin Põld 13 ja Erle Püvi 11 punkti.

Samad naiskonnad kohtuvad teistkordselt juba pühapäeval kell 12, kui sarnaselt tänasele mängitakse Kuressaare Spordihoones.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.