Saaremaa naiskond alustas veerandfinaalkoha püüdmist veenvalt

Kategooriad: Võrkpall
27.10.2018
15:55

Naiste võrkpallikarikavõistluste ainsa kaheksandikfinaali avamängus võttis võidu meistriliigas palliv Saaremaa, alistades kolmes geimis esiliigas osaleva VK Krampi. Edasipääseja selgub homses korduskohtumises.

Kuressaares peetud vastasseisus lõppes avageim kodupubliku rõõmuks Saaremaa kindla 25:10 üleolekuga. Teises geimis jäi favoriit Saaremaa peale 25:19 ja kolmandas 25:17 tulemusega, võttes sellega 3:0 (10, 19, 17) võidu, vahendab volley.

Avageimis koguni üheksa punktiga säranud Dorit Heinastu tõi võitjatele üleplatsimängijana 15 punkti, näidates ka mängu parimat kasutegurit +10. Janne Järvalt aitas võitjaid 13 ja Erle Püvi 9 punktiga.

Saaremaa naiskond oli selgelt edukam rünnakul, kus Krampi 24-protsendilise efektiivsuse vastu näidati 40-protsendilist täpsust. Blokis kogusid võitjad neli ja kaotajad ühe ning pallingul võõrustajad kuus ja külalised ühe punkti.

Veerandfinalist selgub homses Heleni Koolis toimuvas kordusmängus, milles Kramp vajab esmalt 3:0 või 3:1 võitu ja seejärel paremust ka kuldses geimis. Ülejäänud tulemused tagavad edasipääsu Saaremaale. Mäng saab alguse kell 13.45.