main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa naiskond. Alver Kivi

Saaremaa naiskond. Alver Kivi

Saaremaa naiskond alustab hooaega uute mängijatega

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.09.2022
08:56

Laupäeval oma  Eesti võrkpallimeistrivõistluste esiliiga hooaega  Kuressaare spordihoones Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK vastu alustavas Saaremaa naiskonnas on uute tulijatena  sidemängija Kaisa Bahmatsev, libero Gerda Kiisa ja nurgaründaja Kadri Aru. Eesmärk on medal.

Saaremaa naiskonnas jätkavad Kaari Liis Pihel, Gethe-Maria Roomets, Krislin Heinoo, Raili Sepp, Maria Varik, Cristin Lepp, Gerli Gull, Janne Järvalt, Annabel Metsalu, Maarja Helm, Kristi Põld, Marju Noor, Elsa Putku ja Kaia Piipuu. Lisaks liitub farmklubi lepingu alusel ka Kätriin Põld. Treeneritena toimetavad Cristin Lepp, Raili Sepp ja Kristi Põld.

Sel hooajal osaleb Eesti esiliigas kokku 7 naiskonda: Pärnu SK, Peetri VK, Saaremaa, Sparta, Neemeco, Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK ja Kastre vald.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.