main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa Merispordi Selts kuulutab välja purjetamistreeneri stipendiumi

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
21.05.2020
08:34

Purjetamistreeneri stipendium on asutatud Saaremaa Merispordi Seltsi (SMS) poolt eesmärgiga toetada Saare maakonnas purjespordi arengut ja sportliku taseme tõusu.

SMS-i treeneri stipendium antakse välja stipendiumina 2020. aastaks Saare maakonnas tegutsevale kogemustega purjespordi treenerile. Stipendiumifondi suurus on 12 000 eurot.

Taotlusi stipendiumi määramiseks võib esitada vastavat kutsekvalifikatsiooni omav purjespordi treener, kes praktiseerib taotluse esitamise hetkel purjespordi treenerina Saare maakonnas ja omab vähemalt kolme aastast treeneritöö kogemust.

Stipendiumid makstakse välja 2020. aasta purjetamishooaja jooksul vähemalt kahes osas.

Taotlus koostatakse vabas vormis ja peab sisaldama:

Elulookirjelduse mis sisaldab ka varasema erialase tegevuse kirjeldust;

stipendiumi tingimustele vastavust tõendavat informatsiooni (kutsekvalifikatsioon kohta ja tegevus treenerina Saare maakonnas);

kontaktandmed ja pangakonto number kuhu soovi stipendiumi laekumist.

Taotlused palutakse esitada hiljemalt 6. juuniks 2020 kas elektronposti teel digitaalselt allkirjastatuna kommodoor@saaremaamerispordiselts.ee või posti teel aadressil Roomassaare tee 12 Kuressaare, 93815, Saaremaa Merispordi Selts.

Esitatud taotlused vaatab läbi SMS-i juhatus, kes langetab otsuse stipendiumi saaja osas hiljemalt 10. juuniks 2020.

SMS juhatus võib stipendiumifondi ümber jagada, andes stipendiumi ühele või mitmele treenerile või sobilike kandidaatide vähesuse tõttu või puudumisel stipendiumi mahtu vähendada või see väljastamata jätta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.