main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mercurius konkurente edestamas. SMS

Mercurius konkurente edestamas. SMS

Saaremaa meistrid avamere purjetamises on Mercurius ja Elli

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
06.08.2018
10:24

Reedel Roomassaarest Mõntu, laupäeva öösel Mõntust Rojasse  ja pühapäeval Roja-Roomassaare – sellises formaadis purjetati Saaremaa 2018. aasta meistrivõistlused avamerepurjetamises.

Esimese etapi võitis Elli, teise Mercurius ja kolmanda Lagle III.  Kolme etapi kokkuvõttes sai üldvõidu Mecurius (kapten Margus Tasa), teine koht Elli ( kapten Margus Hiet) ja kolmas koht Lagle III (kapten Ülari Velviste).

2018 Saaremaa meistrivõistluste suurte grupi tulemused: 1. Elli, 2. Evelin III, 3. Cassandra, 4. Lilian. Väikeste grupi tulemused: 1. Mercurius, 2. Lagle III, 3. Lote, 4. Kadri

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.