main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raili Sepal on ees tõsine väljakutse. Allan Mehik

Raili Sepal on ees tõsine väljakutse. Allan Mehik

Saaremaa meeskonna uus peatreener on Raili Sepp

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
17.08.2019
10:08

Pärast treener Asko Esna lahkumist Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste Esiliigas mängiva Saaremaa juurest on meeskonna uus juhendaja Raili Sepp.

“See on minule kindlasti väga suur väljakutse,” märkis seni Saaremaa naiskonda esiliigas mängiva peatreenerina ja meistriliigas abitreenerina vedanud Raili Sepp. “Ma pole kunagi varem olnud treener, kes mängu platsi kõrvalt vaatab ja ikka olen ka mängus sees olnud. Puusa pealt siin tulistada ei saa, peab ikkagi korralikult ette valmistama.”

Raili Sepa sõnul võtab meeste treenimine esialgu jala nõrgaks, sest naiskonna ja meeskonna puhul on lähenemine sootuks erinev. Samas on ta siiski lootusrikas. “Kuna meestreenerit hetkel Saaremaal käepärast ei ole ja Asko Esna lahkumise järel pidi keegi selle koha ära täitma, siis nii ta praegu on,” lausus Sepp.

„Meestega kohtusin esimest korda alles teisipäeval, aga nad on väga tublid ning tundub, et sisemine tahe hooaja jooksul hästi esineda ja mängida on tugev. Kindlasti ei taha me eelmisest aastast kehvemad olla ja eesmärgiks on ikka medal.”

Raili Sepp ei osanud veel öelda, mille kallal tuleb hakata kõige enam tööd tegema. “Ma polnud eelmisel aastal palju meeskonna kõrval, lisaks on ka mõned uued mängijad. Hooaeg algab septembris ja pärast esimest mängu olen oluliselt targem,” rääkis Raili Sepp.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.