main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaido Külaots simultaanil. Saaremaa Malefestival

Kaido Külaots simultaanil. Saaremaa Malefestival

Saaremaa Malefestival algas simultaaniga

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
03.06.2022
08:34

III Coop Saaremaa malefestival sai traditsiooniliselt alguse malesimultaaniga. 9-kordse Eesti meistri Kaido Külaotsa vastu said mõõtu võtta 12 Saaremaa maletajat. Üheksakordne Eesti meister võitis kõik partiid. Parima partii eriauhinna sai Ringo Lepik.

Meri ja Asa spaas peetaval Coop Saaremaa malefestivalil asub välk- ja kiirturniiril mängima 120 mängijat, võistlejaid peaks saabuma 11–13 riigist. Kohal on kogu Eesti paremik ja suurmeistrid välismaalt. Kõrgeima asetusega on seekord venelane Alexander Motyelev, kes mängib rahvusvahelise maleliidu egiidi all. Kohal on ka eelmistel turniiridel võidutsenud Saksa maad esindav Daniel Fridman.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.