main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võistkond Soomes. Erakogu

Võistkond Soomes. Erakogu

Saaremaa JK aameraaS noored mängisid Soomes

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
13.06.2017
10:02

10. juunil Eesti-Soome 100+ maavõistlusel ainsa Saaremaa klubina osalenud Saaremaa JK aameraaS U-12 võistkond kaotas küll oma kohtumise Helsingis sealsele FC Kontu/sinistele 0:5 (0:2), kuid sellegipoolest jääb poistele esimene välisreis kindlasti veel kauaks heade emotsioonidena meelde.

“Mängupildiga enam-vähem rahul, jätsime omad väravavõimalused lihtsalt realiseerimata ja ka vastase pikem pink olid selles mängus võidu võtmeteks,” laususid treenerid Madis Sepp ja Kaarel Kööp.

Võistkonda kuulusid: Kristjan Raamat (VV), Tauri Kungla, Kristofer Käen, Kris Nook, Cristo Alle, Rasmus Mänd, Janari Palju, Andre Jürisson, Andri Jürisson, Raimond Metsalu.

www.saaremaajk.ee

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.