main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Meeskond rõõmustab teenitud punkti üle. Alver Kivi

Meeskond rõõmustab teenitud punkti üle. Alver Kivi

Saaremaa hakkab mängima CEV Challenge Cupil

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.06.2018
16:37

Valitsev Eesti võrkpallimeister Saaremaa registreeris end tugevuselt kolmandasse eurosarja ehk CEV Challenge Cup’ile.

Saaremaa mänedžer Hannes Sepp ütles, edasi liigutakse samm-sammult ja tulevikus pole välistatud ka Meistrite liigas osalemine. “Seal on väga suured nõudmised mängude läbiviimisele ja kulud igaks mänguks ulatuvad tuhandetesse eruodesse, seepärast on mõistlik alustada altpoolt,“ põhjendas ta klubi praeguseid valikuid.

Sepp lisas, et ka sportlikult on Challenge sarjas edu saavutada kergem ja kui loosiga veab, siis võib mängida isegi mitu ringi. „Loodetavasti ei tule vastu Venemaa kolmas või neljas klubi, vaid näiteks mõni klubi Austriast,“ lausus ta.

Hannes Sepa sõnul on uue hooaja meeskonna komplekteerimisega jõutud poole peale ja eestlaste kõrval on plaanis palgata lisaks kolm-neli välismaalast. Seni on leping lätlasest sidemängija Artis Caicsiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.