main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Fotol vasakult paremale: Ralf Johan Kivi, Karola Soe ja Karl-Martin Kuusk, Saare Golf

Fotol vasakult paremale: Ralf Johan Kivi, Karola Soe ja Karl-Martin Kuusk, Saare Golf

Saaremaa Golfiklubi noored tegid ajalugu

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
13.09.2016
07:59

Esimest korda Saaremaa Golfiklubi tegutsemise ajaloos võtsid nädalavahetusel Niitvälja Golfikeskuses toimunud Eesti klubidevahelistest meistrivõistlustest võistkonnana osa ka juuniorid (ühine klass U18), kus saavutati auhinnaline kolmas koht.

Võistkonda kuulusid Karola Soe (14-aastane) , Ralf Johan Kivi (11-aastane) ja Karl-Martin Kuusk (14-aastane). Mängutingimused olid rasked, sest alustada tuli hilisel pärastlõunal ning lõpetada sügisõhtu hämaruses ja udus.

Mõlemal päeval tegid saarlased head mängu, jäädes üldarvestuses vaid 12 punktiga alla teisele kohale tulnud Niitvälja Golfiklubile. Võidukad olid kogemustega EGCC golfiklubi juuniorid.

Saaremaa Golfiklubi oli esindatud kõigis klassides. Meeste võistkonnas osales klubi kapten Ahti Niitsoo, klubi president Kaupo Pastak ja Marko Kaldoja, meesseenioride klassis Mati Tasa, Tõnu Jõgi ja Jaanus Põlluäär. Naiste võistkonnas mängisid visalt Edith Raja, Kaire Kastor ja Katrin Kunila ning naisseeniorides Piret Ustal, Varje Haavel, Tiiu Jõgi ning Malle Kanemägi.

Järgmine klubidevaheline  võistumängimine toimub 1. oktoobril, mil on Saaremaa kord võõrustada traditsioonilist Kolme Klubi turniiri. Saarlastele tulevad konkurentsi pakkuma Otepää ja Valgeranna golfarid.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.