main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa Cupil 42 võistkonda

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.07.2018
09:11

30. juulist -1. augustini toimuval noorte rahvusvahelisel jalgpalliturniiril Saaremaa Cup osaleb 42 võistkonda Eestist, Lätist ja Valgevenest.

Mängib 6 poiste ja 1 tüdrukute vanusegrupp. Lisaks korraldajale FC Kuressaarele osalevad Saaremaalt veel JK Leisi ja Saaremaa JK aameraaS. Traditsiooniliselt toimuvad mängud Kuressaare kunstmuruväljakul, Kesklinna staadionil, Titerannas ja KG juures.

Turniiri üks peakorraldajaid Jan Važinski ütles, et see on saarlastele väga tähtis turniir, sest tavaliselt mängitakse kogu aeg kusagil väljas, aga nüüd saavad lapsed seda teha kodus. “See on väga hea traditsiooniga võistlus meil juba aastaid ja kindlasti loodame, et mõnes vanusegrupis saavad saarlased ka võidu,” lausus ta.

FC Kuressaare korraldab juba alates aastast 2002 noorte jalgpalliturniiri Saaremaa Cup.

Turniiri eesmärk on anda noortele jalgpalluritele lisaks meeldejäävatele emotsioonidele palliplatsilt ülevaade ka Saaremaa kaunist loodusest ja vaatamisväärsustest. Erinevate riikide võistkondade kohaletulek annab noortele võimaluse näha ja tunnetada erinevaid kultuure nii jalgpalliväljakul ning ka selle kõrval, suheldes teiste osalejatega.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.