main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehed teel pronksile. Alver Kivi

Mehed teel pronksile. Alver Kivi

Saaremaa asus pronksiseeriat juhtima

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.04.2019
20:23

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliiga pronksiseeria avakohtumises võitis Saaremaa võõrsil LotusTimber/Neemeco 3:0 (25:20, 25:19, 25:18) ja omab võimalust hooaeg edukalt lõpetada juba pühapäeval kodusaalis.

“Tegelikult oli kole mäng,” tunnistas treener Asko Esna. “Mõlemalt poolt oli see asi vigade rohke, aga järelikult suutsime meie neid vähem teha. Suutsime oma taktika välja mängida, aga Neemeco ei olnud ka päris selline nagu olen harjunud neid nägema.”

Kordusmäng on juba pühapäeval Kuressaare spordihoones. Asko Esna hinnangul on mängukindlust juurde vaja. “Alates veerandfinaalidest oleme tegelikult hästi mänginud, aga tänane oli neist nõrgim,” tõdes treener.

“Paljuski oli täna närvide mäng ja pronksimaitse päris tihti pärssis. Ma pole mehi selliseid liigutusi tegemas näinud nagu nad täna vahel tegid. Mõeldi üle. Meil on üks mäng varuks, neil on selg vastu seina.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.