main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võistkonnad enne kohtumise algust. Alver Kivi

Võistkonnad enne kohtumise algust. Alver Kivi

Saaremaa All Stars jäi Võrkpalliperele alla

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
10.08.2019
13:13

Eesti võrkpalli juubelituuri “Eesti on võrkpallimaa 100” raames Kuressaare rannas mängitud Saaremaa All Starsi ja Võrkpallipere kohtumises jäid peale külalised 2:0 (25:19, 25:16).

Võrkpallipere eesotsas seekord saarlaste lemmik, Läti rahvuskoondise ja Pärnu Võrkpalliklubi peatreener Avo Keel! Võistkonda kuuluvad veel Saaremaa naiskonna mängija Reelika Raap, ekskoondislane Eestit 143(!) korda esindanud sidemängija Veiko Lember, siiani palliplatsidel mehetegusid tegevad Siim Ennemuist ja Helar Jalg ning ainukese mitte-saarlasena võrkpalliliidu president Hanno Pevkur.

Saaremaad esindasid Marit Berenson, Markus Uuskari, Alari Saar, Johan Vahter ja Toivo Alt Saaremaa Võrkpalliklubist, keda toetasid vallavalitsusest Mehis Kallas ja Aivi Auga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.