main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa meeskond. Teet Allas

Saaremaa meeskond. Teet Allas

Saaremaa alistas maavõistlusel Pärnumaa

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
11.08.2019
09:40

Pärnu Rannastaadionil toimunud Pärnumaa – Saaremaa jalgpalliduellis said külalised Kristen Mere 90. minuti tabamusest 4:3 võidu.

Saaremaa kasuks avas mänguskoori 5. minutil Urmas Rajaver ja kuigi pärnakad 31. minutil viigistasid võitsid saarlased Henri Rüütli 37. minuti omaväravast poolaja 2:1. Teisel mängupoolel said pärnakad ette 3:2, kuid Kristen Mere 70. ja 90. minuti väravad tõid võidu Saaremaale.

Saaremaa: Roland Kütt, Martin Mägi, Sander Viira, Reio Alt, Jaanis Kriska, Andre Anis, Kristen Mere, Artur Rihvk, Aivo Laul, Madis Kallas, Urmas Rajaver. Varus: Andi Noot, Peeter Pihel, Kari-Andri Kask. Treener Aivar Pohlak.

Eesti maavõistluste tabelis tõusis Saaremaa selle võiduga mööda nii Rapla- kui ka Pärnumaast: saarlastel on 8 mänguga koos 12, pärnakatel 10 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.