main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Urmas Tali on aja maha võtnud. Allan Mehik

Urmas Tali on aja maha võtnud. Allan Mehik

Saaremaa alistas kodus liidri

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
20.10.2018
19:44

Balti võrkpalliliigas võitis Saaremaa VK koduväljakul RTU/Robežsardze 3:0 (30:28, 25:23, 25:18) ja tõusis turniiritabelis kolmandaks.

“Väga raske mäng,” tõdes peatreener Urmas Tali pärast Kuressaare spordihoones mängitud kohtumist. “Numbrid olid nibin-nabin, aga meil oli lõpus otsustavust rohkem ja eksisime geimi lõppudes vähem, selles osas oli kõik korras.”

Algus oli raske ja saarlased jäid 1:6 kaotusseisu. Peamiselt lätlaste servivigade (10) toel püsis geim tasakaalus ja alles viimaste punktide mängimisel suudeti seis enda kasuks pöörata. “Nad tegid palju servivigu ja me ei saanud oma rünnakut hakata üles ehitama,” rääkis Urmas Tali. “Teises geimis jäi pall rohkem mängu, meil oli vastuvõtus rohkem tööd ja pidime rünnaku ka tööle saama. Palju jäi mängimata ka selliseid punkte, mida oleks pidanud kindlasti ära lööma.”

Urmas Tali hinnangul pole Pärnu mänguga võrreldes numbrid siiski küll sellised, et mehed oleks väga palju juurde pannud. “Me mängisime täna võistkondlikumalt, kui üks ei pannud, siis tõmbas teine paar punkti ja siis tuli jälle kusagilt mujalt,” selgitas ta.

“Palli jagus meeste vahel okei. Tamme sai rünnakul pisut vähem, aga selle eest oli tal kaitses rohkem tööd. Aga juurde on vaja panna, sest kui kaitse toimis kohati paremini, siis magasime jälle olukorrad maha. Aga hingestatust ja sportlikku viha oli täna rohkem.”

 

Parimatena tõid Eddie Rivera ja Siim Põlluäär 12 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.