main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saare maakonna aasta klubi on FC Kuressaare

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
31.12.2022
08:22

Tallinnas toimunud pidulikul „Spordiaasta tähed 2022“ auhinnagalal tunnustas Eesti Olümpiakomitee FC Kuressaare tiitliga Saaremaa aasta klubi 2022.

FC Kuressaare esitanud Saaremaa spordiliit: Jalgpalliklubi FC Kuressaare on loodud 1997, seega täitus juba 25 aasta. Klubis treenib 428 last ning Premium Liiga meeskond, kes saavutasid sel hooajal 5. koha. Klubis on esindatud kõik vanusegrupid ja neid treenib 11 treenerit. Peale selle käivad veel treenerid lasteaedades jalgpalli huviringe läbi viimas ning korraldavad koolivaheaegadel lastele jalgpallilaagreid.

Kure Fännid on aastast aastasse kasvanud ja on kogu hingega abiks klubi tegemistes. Tänu tugevale toetusele on klubi tugevus tagatud.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.