main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Foto: Gert Lutter

Foto: Gert Lutter

Saare maakonna Klubijuht 2022 on Tõnu Vaher

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
05.01.2023
09:39

28. detsembril 2022 andis Saaremaa Spordiliit Spordiaasta lõpetamisel üle eripreemia Klubijuht 2022. Aasta Klubijuht 2022 on MTÜ Kolme Päeva Jooks ja Saaremaa Jooksuklubi Sarma juhatuse liige Tõnu Vaher.

2022. aasta Klubijuht on juba aastakümneid edendanud tervistavat eluviisi. Teda teatakse eelkõige kui Kuressaare linna ja Saaremaa jooksuspordi väsimatut vedajat ja mitmekülgset spordiaktivisti. Tõnu on aktiivne harrastussportlane ja hinnatud kergejõustiku kohtunik. Tema algatatud on Saare maakonna kõige pikemate traditsioonidega jooksuüritused. Tõnu ümber on moodustunud vabatahtlikute kogukond, see on tänu tema oskusesse neid hinnata, hoida ja tunnustada.

2008. aastal oli Tõnu Vaher üks Pekingi suve-OM-de tule kandjatest, 2009. aastal Saaremaa Kultuuripärli omanik, 2014 Kuressaare linna teenetemärgi omanik, 2019 Saare maakonna Spordihing ja eelmisel aastal tunnustati Sporditähtede Galal tiitliga Eestimaa Spordihing 2021. Tema kohta võib öelda, kes teeb see jõuab!

Palju õnne, jõudu ja jaksu ürituste läbiviimisel!

Saaremaa Spordiliit

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.