KAABELTAU-saalijalgpalli liiga 2017/18 II vooru tulemused.

Kaarma vs. Torgu 1:10 (0:2)

Niidu FC vs. Salme SK 4:3 (1:1)

FC Dons vs. FC Taritu 1:7 (0:2)

Kõigis kolmes kohtumises olid väga tasavägised just esimesed poolajad, kuid eeldatavad favoriidid Torgu ja Fc Taritu suutsid siiski teisel poolajal oma paremuse maksma panna ja võitsid oma vastased lõpuks veenva ülekaaluga. Korraliku lahingu pidasid omavahel maha Niidu FC vs. Salme SK, 1:1 lõppenud poolaja järel läks küll Salme SK 3:1 juhtima aga Niidu Fc noored ei jätnud jonni ja lõpuspurdiks löödud 3 vastuseta väravat tõid üsna magusa 4:3 võidu just neile.