main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raio Piiroja kolme päeva jooksul. Irina Mägi

Raio Piiroja kolme päeva jooksul. Irina Mägi

Ruhnu maratoni patrooniks on Raio Piiroja

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
07.04.2018
08:21

2. juunil korraldatakse Ruhnus esmakordselt maraton, mille patrooniks on endine jalgpallikoondislane Raio Piiroja.

Maraton on pühendatud kahele sünnipäevale – Eesti Vabariigi 100. ja Liise Talu 20. tähtpäeva puhul. Jooks toimub kolmel distantsil: 42,2, 21,1 ja 10,9 kilomeetrit. Pisematel on võimalus osaleda lastejooksul.

Laupäeval jooksmiseks tuleb Ruhnu tulla reedel ning mandrile tagasi minna pühapäeval. Seepärast on lisaks jooksule ette valmistatud sisukas saarega tutvumise programm. Avatud on muuseum, kirikud, tuletorn, mereäär ja mets. Näidatakse Ruhnu filmi ja giid Andre jutustab saarest lähemalt, samuti esineb ansambel Justament. Kõigi osalejatega üheskoos plaanitakse Ruhnule kingitus teha, kui talguvormis istutatakse äsjarenoveeritud Ruhnu koolile viljapuuaed.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.