main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak Katsev. Toyota Gazoo

Ott Tänak Katsev. Toyota Gazoo

Rootsis saha rollis olnud Ott Tänak üheksas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
17.02.2018
08:46

Rootsi MM rallil on Ott Tänak reedese võistluspäeva järel üheksandal kohal kaotades Neuville’le  1.29.

“See oli meie jaoks väga raske päev,” tunnistas Ott Tänak. “Hommikul oli tee peal palju värsket lund, nii et meil tuli palju sõita raskel rajal. Auto ja seadistus olid head, aga me olime teine auto igal katsel ja see tähendas, et me pidime olema tee puhastaja. See näeb väljast väga hea välja, aga kui sa püüad sellisel teel kiiresti minna, siis on seda väga raske teha.”

Ott Tänak lisas, et muidu on tal hea meel, et õnnestus päev lõpetada. “See on meile hea õppetund, me peame sellest õppima, et tulevikus tugevamaks saada,” märkis ta. “Meil on veel kaks päeva ja 11 katset, nii et kõike võib juhtuda. Meie eesmärk on võttta nii palju kui võimalik ja võidelda kuni lõpuni.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.