main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Romet Room parimana poodiumil. Erakogu

Romet Room parimana poodiumil. Erakogu

Romet Room alustas poksija karjääri

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
06.12.2017
08:36

Jõhvis toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel poksis saavutas Romet Room klassis S-91 kg esikoha alistades kohtunike ühehäälse otsusega 3:0 Kalev Boxingu poksija Mario Jelle.

“Ala on mind kusjuures alati huvitanud ja köitnud,” tunnistas Tartu Ülikooli Akadeemilises Spordiklubis treener Hannes Tamme juhendamisel harjutav Romet Room. “Varasemalt Orissaares olles polnud võimalusi lihtsalt alaga tutvust teha. Alustades võtsin seda kui väikest vaheldust kergejõustikule, aga kui kindad kätte sain ja esimesed trennid olid tehtud, siis sain aru, kui väga mulle see meeldis. Nii ma nägingi poksis endale uut väljakutset.”

Alaga on Romet Room tegelenud väga vähe. Täpsemalt alustas ta kaks aastat tagasi, aga tõsisema vigastuse tõttu tuli vahele seitsme kuuline vigastuspaus. Eesmärgid on tal aga kõrged.

“Unistada tuleb ju suurelt,” märkis Romet Room. “Aga lähimad eesmärgid on tulla oma kaalus Eesti meistriks ja eks aeg näitab mis ja kuidas edasi.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.