main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Roman Kožuhhovski väljakutseid ei karda. Allan Mehik

Roman Kožuhhovski väljakutseid ei karda. Allan Mehik

Roman Kožuhhovski: peame muudatustele õieti reageerima

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
17.03.2020
08:06

FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski Premium liiga hooajale tehtud pausis suurt probleemi ei näe, sest jalgpallis tuleb tegutseda vastavalt kujunenud olukorrale.

„Peame reegleid jälgima ja kui on vaja teha paus, siis teeme pausi,“ märkis Roman Kožuhhovski. „Meie meistrivõistlused alles startisid ja seepärast ei ole see kõik meie meeskonnale ja liigale probleemiks. Tegu on kõigi jaoks uue olukorraga. On küll ebamugav, aga peame tegema õigeid otsuseid. Peamine, et maailmas see olukord normaliseerub.“

Roman Kožuhhovski ütles, et teda rahuldavad meistrivõistluste jätkumisel igasugused variandid. „Treenerid ja mängijad peavad nagu tavalises jalgpallimängus olema valmis reageerima erinevatele muudatustele ja end vastavalt olukorrale ka ümber korraldama,“ selgitas ta.

„Ma arvan, et ei ole ka probleem, kui tuleb mängida kolm mängu nädalas. Samas, kui peaks Euroopa meistrivõistlused ära jääma on meil suvel piisav puhver olemas, et kohtumised ära mängida.“

FC Kuressaare esindusmeeskonna mängijad treenivad järgmised nädalalad treeneri koostatud individuaalprogrammi järgi, ehk mehed tegelevad peamiselt oma füüsilise vormi lihvimisega ja hoidmisega.

Peatreeneri sõnul mõjutab toimuv rohkem meeskonna psühholoogilist valmisolekut, sest füüsilise poole peal ei näe ta probleemi, kuna selle saab kiirelt joonele. „Ma ei arva, et meeskondlikud treeningud praegu kasuks tulevad. Usun, et kõik mehed täidavad minu poolt neile antud individuaalsed ülesanded korrektselt,“ lausus Kožuhhovski.

„Meeste koormused on üldjuhul samad, mis muidu oleks, trenni tuleb vaid üksi teha. Oluline on, et kõik suhtuks oma kohustustesse vastutusrikkalt. Aga poisid on oma senise suhtumisega näidanud ja nii nooremad, kui vanemad mängijad, et siin probleeme ei tule.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.