main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Roman Kožuhhovski mängu jälgimas. Allan Mehik

Roman Kožuhhovski mängu jälgimas. Allan Mehik

Roman Kožuhhovski: oleme kõik kompleksid ületanud

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
02.08.2022
09:00

Kuigi FC Kuressaare on Eesti jalgpallimeistrivõistluste Premium liigas näidanud tänavu koduväljakul korralikku mänguvormi ollakse peatreener Roman Kožuhhovski hinnangul enesekindlad ka võõrsil mängitavates kohtumistes ja kõiki vastaseid minnakse alati võitma.

„Me oleme meeskond, kes on kõik kompleksid ületanud ja mängime ka vastaste väljakul korralikult,“ tõdes Kožuhhovski, rõhutades siiski, et muidugi annab ka kodupublik Kuressaares teatud eelise ja motivatsiooni, mille toel on oma mängus kindlasti juurde pandud.

„Mängud on näidanud, et oleme just meeskonnana arenenud ning kui võtta iga mängija eraldi, siis oma suhtumisega treeningutesse ja mängudesse ollakse progressi teel. Sellise lähenemisega on ka mängu kvaliteet hetkel korralik.“

Samas kiitis Roman Kožuhhovski ka pealtvaatajaid, keda viimasel kohtumisel FC Floraga oli 355. „Fänne saame tuua tribüünidele juurde, kui mängime kvaliteetselt. Seepärast käib kõik käsikäes ning kui jätkame samas vaimus, siis usun, et tribüünid täituvad veelgi enam,“ oli peatreener lootusrikas.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.