main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Roland Kütt teki tiitlikaitsja vastu hea mängu. Allan Mehik/soccernet

Roland Kütt teki tiitlikaitsja vastu hea mängu. Allan Mehik/soccernet

Roland Kütt Premium liigas vooru parim

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.04.2019
16:56

Eesti Jalgpalli Liidu InStati reitingu põhjal oli Premium liiga 8. vooru parimaks mängijaks FC Kuressaare väravavaht Roland Kütt, kes tegi 0:0 viigimängus Nõmme Kaljuga 10 tõrjet ja aitas seeläbi omad väärt punktini.

“Igal juhul rahul,” ütles Roland Kütt, lisades, et taga null ja väärtuslikud punktid. “Individuaalne tulemus pole nii tähtis, kui meeskonna saavutus, aga kui minu hea sooritus toob ka meeskonnale resultaadi, siis võib rahul olla.”

Roland Küti viimane nullimäng Premium liigas pärineb veel eelmisest kümnendist, kui toona 22-aastane Kütt hoidis nulli peal Tallinna Kalevi, kuupäev oli siis 31. oktoober 2009.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.