main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rogert Roomile Läti meistrivõistluste 11. koht

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
10.09.2019
09:20

Pühapäeval toimus  Cesises Läti motokrossi meistrivõistluste viimane ja Balti meistrivõistluste teine etapp, kus Rogert Room osales MX2 klassis.

“Esimene start õnnestus ilusti võita, kuid kohe kurvis sõideti mulle räigelt külje pealt sisse, mille tagajärjel sõitsin rajalt välja ja kaotasin sellega palju kohti,” vahendas seitsmenda koha saanud Rogert Room. “Sõidu keskel läks üks hüpe liiga pikaks ning maandusin rajapiirde võrku, mis haakus tagarattasse. Selle tagajärjel kadusid tagapidurid ning see häiris normaalset sõidu kulgu kuni lõpuni välja.”

Teise sõidu start Rogert Roomil nii hästi ei läinud. Esimeses hüppes oli ta kaheksa hulgas ning sõidu lõppedes talle kuues koht ja sama koht ka etapi kokkuvõttes. “Kõrgemale kohale tõusmist segasid ringiga maha jääjad, kes plokkisid täiega mõõda sõite,” rääkis tsiklimees, kes lõpetas Läti meistrivõistluste pooliku hooaja üldkokkuvõttes 11. kohaga.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.