main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rogert Roomi tsikkel. Erakogu

Rogert Roomi tsikkel. Erakogu

Rogert Room Tihemetsas kuues

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
25.08.2019
10:14

Tihemetsas sõidetud motokrossi Eesti meistrivõistluste neljandal etapil sai Rogert Room klassis MX2 kahe sõidu kokkuvõttes kuuenda koha.

“Tihemetsa rada oli minu jaoks super!” vahendas Rogert Room. “Esimene sõit sain stardist hästi minema ja kogu sõit kulges kõvasti pingutades ja konkurentitega pusides. Üle finishijoone tulin viiendana. Esimese sõiduga võis igati rahule jääda.”

Teise sõidu start oli vähe kehvem, aga Rogert Room sai väliskurvist ennast neljandaks suruda. Esimene hüpe, mis kohe peale starti tuli lõppes kahjuks suurema kukkumisega, kuhu sattus ka Room ja nii tuli hakata eelviimase koha pealt ettepoole rühkima.

“Rattal oli esimene porilaud katki läinud, mis vähe segas sõitmist, kuna see laperdas üles – alla. Lõpuks üle finishijoone kümnendana. Teise sõiduga ei saanud rahule jääda,” tõdes krossimees.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.